Świece żarowe

Nasza firma specjalizuje się w wyciąganiu zapieczonych i urwanych świec żarowych, montowanych w silnikach diesla każdej marki jak i modelu bez konieczności demontażu głowicy.

Oferujemy Państwu takie usługi jak:

  • wykręcanie urwanych świec żarowych,
  • wykręcanie zapieczonych świec żarowych
  • Wyciąganie urwanych żarników świec żarowych
  • Legalizacja gniazd świec żarowych
  • Naprawa zerwanego gwintu świec żarowych poprzez zamontowanie specjalistycznych tulejek
  • Profesjonalną wymianę świec żarowych polegającą na usunięciu starej świecy, legelizacji gwintu w głowicy, czyszczeniu i frezowaniu gniazda świecy oraz zamontowanie na specjalistyczną pastę ceramiczną oraz dokręcenie świecy kluczem dynamometrycznym według zaleceń producenta.

Po wykonaniu takiej usługi mamy pewność że z komory spalania nie będą wydobywały się spaliny które w trakcie eksploatacji zakleją korpus i gwint świecy, co będzie skutkowało urwaniem świecy lub uszkodzeniu gwintu przy kolejnej wymianie. Przy operacji czyszczenia lub naprawy gwintu świecy żarowej zabezpieczany gniazdo świecy tak aby do komory spalania nie dostały się zanieczyszczenia lub opiłki.

Usługi wykonywane są profesjonalnymi narzędziami służącymi do wyciągania urwanych świec żarowych, wyciągania zerwanych żarników. Gwarantujemy rzetelne wykonanie usługi przy zminimalizowanych kosztach, nie rozbieramy silników, nie demontujemy głowic, sanujemy pieniądze oraz czas klientów. Wszystkie usługi wykonywane są na samochodzie bez demontażu zbędnych elementów silnika. Czas operacji to kilka godzin.